جستجو کردن
جستجو کردن

دامی

شرکت دانش بنیان سنا دام پارس از سال 1382 در حوزه تولید و واردات محصولات دامی گام های بسیاری برداشته است و امروزه به عنوان یک شرکت  پیشرو در تولید محصولات دامی نامی درخشان را از آن خود کرده است

از مهمترین محصولات تولیدی در حوزه دام  میتوان به محصول منحصر به فرد  و دارای شماره ثبت اختراع …. تحت عنوان یاسمینومکس اشاره کرد.

یاسمینومکس منبعی گیاهی از پروتئین عبوری است که بیش از  70 درصد قابلیت عبور از شکمبه را دارد این محصول به دلیل اینکه بر پایه کنجاله سویا تولید میشود بهترین بالانس اسیدهای امینه را نیز دارا میباشد.

کیپرو به عنوان محصولی فوق العاده جهت رفع هایپوکلسمی و افزایش مصرف ماده خشک  در دوران انتقال تولید میشود این محصول به دلیل فرمولاسیون ویژه از بی اشتهایی دام جلوگیری کرده و موجب افزایش معنی داری در مصرف ماده خشک میگردد همچنین موجب رفع هایپوکلسمی نیز میگردد .

اپتوریلیز به عنوان اولین اوره آهسته رهش در ایران به شماره ثبت اختراع …. به منظور بهره‌‍وری بیشتر از اوره در جیره و کاهش خطرات ناشی از مصرف اوره تولید میشود

اپتوریلیز با از بهره‌مندی از فناوری پوشش چند لایه و همچنین گرانولیشن استاندارد توانایی ماندگاری در شکمبه را تا ساعت ها پس از مصرف دارا میباشد بنابراین میزان بهره‌وری از اوره در جیره به طرز معنی داری افزایش پیدا میکند.

ویتال جی محصولی استثنایی است که  جهت رفع بالانس منفی انرژی در گاوهای نزدیک به زایش و تازه زا تولید میشود.

ویتال جی موجب افزایش جذب گلوکز در سطح روده شده و در نتیجه باعث افزایش گلوکز خون میشود و متعاقب افزایش گلوکز در خون دسترسی بافت های بدن به خصوص بافت پستانی به گلوکز افزایش پیدا میکند و در نتیجه موجب افزایش لاکتوز شیر میشود .

گلایکولاین

گلایکولاین یکی از سریع‌ترین و موثرترین راه حل ها برای پیشگیری از کاهش انرژی در دام‌هاست.گلایکولاین با تاثیر بر اشتهای دام و افزایش گلوکز خون مانع از حضور کتون بادی‌ها در خون میشود.

گلایکولاین نسبت به سایر پیش‌سازهای گلوکز اثربخشی به مراتب بیشتری دارد .گلایکولاین شامل مجموعه‌ای از پیش‌سازهای گلوکز است که با هم ترکیب شده‌اند و بدلیل اثر هم‌افزایی(سینرژیک) تاثیرگذاری به مراتب بیشتری دارد.

گلایکولاین بر پیش سازهای گلوکز شامل ویتامین‌هایی‌ست که باعث افزایش سلامت فلور شکمبه و همچنین پیشگیری از

گلایکولاین شامل مونوپروپیلن گلایکولاین،سوربیتول،گلیسرول،سدیم پروپیونات،کبالت و نیاسین

مونوپروپیلن گلایکول

متوتکت به عنوان متیونین پوشش دار با استفاده از فناوری اسپری فریزینگ و با بهره مندی از  پوشش چند لایه بر پایه ماتریکس چربی گیاهی تولید میشود

با توجه به ارزش ساختاری واهمیت متیونین در جیره و همچنین به دلیل  خاصیت ضد التهابی حضور این  اسید امینه در جیره دام الزامی است بنابراین متوتکت به دلیل پوشش چند لایه و منحصر به فرد موجب افزایش جذب متیونین در روده باریک شده  و امکان بهره وری از این  اسید امینه مهم را به طرز معنی داری افزایش میدهد

کولمکس به عنوان کولین محافظت شده حاوی 25درصد کولین کلراید است که با استفاده از فناوری اسپری فریزینگ و با پوشش گیاهی بر پایه ماتریکس چربی گیاهی جهت رفع کمبود کولین در دوران انتقال تولید میشود

این محصول با حداکثر محافظت در شکمبه موجب افزایش جذب کولین  در روده شده و در نتیجه از تجمع اسیدهای چرب غیر استریفیه جلوگیری میکند .

یونی دیپ و یونی گارد یکی از موثرترین ضد عفونی کننده های پیش و پس از دوشش بر پایه کلرهگزیدین  است  و برای  پیشگیری از بیماری مهم و اقتصادی ورم پستان تولید میشود

این محصول بدلیل استفاده از کلرهگزیدین قدرت ضدعفونی کننده بالاتری نسبت به سایر محصولات یده و کلره دارد و همچنین فاقد بوی آزار دهنده کلر هستند .

آزمایشات متعدد یر روی یونی دیپ نشان میدهد توان مقابله در برابر باکتری های مهم ایجاد کننده ورم پستان +5 است همچنین محصول یونی دیپ طی 30 ثانیه موجب حذف باکتری های مهم ایجاد کننده ورم پستان میشود .

یونی واش شوینده اختصاصی تک مرحله ای  خطوط شیردوشی است که جهت شستشوی خطوط شیردوشی و مخازن نگهداری شیر تولید میشود این ترکیب بدون نیاز به دمای بالا به خوبی با آب مخلوط شده و توان پاک کنندگی بالایی دارد و همچنین با سختی آب تداخلی ندارد

دراکر یک سم قوی محصول شرکت vebigarden   ایتالیا است که با ماندگاری اثر بالا متشکل از سایپرمترین ، تترامترین و پیپرونیل بوتوکساید  بصورت میکروکپسوله و بر پایه آب جهت از بین بردن حشرات موذی تولید میشود .